dr Maria Montessori

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w naszym liceum przebiegło w uroczystej i podniosłej atmosferze.

Podczas ceremonii odbyło się wręczenie nagród za liczne konkursy, które miały miejsce w ciągu całego roku szkolnego. Nagrodzeni uczniowie zostali wyróżnieni za swoje wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie oraz działalności artystycznej i społecznej. Ich sukcesy są dowodem na ogromny talent i zaangażowanie, jakie prezentują nasi licealiści.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było rozdanie świadectw. Uczniowie odebrali swoje świadectwa z rąk dyrekcji i wychowawców, a każde z nich jest dowodem ciężkiej pracy, wytrwałości i osiągnięć, które zdobyli w mijającym roku szkolnym.

Gratulujemy wszystkim uczniom ich sukcesów i życzymy udanych wakacji, pełnych odpoczynku i nowych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum