dr Maria Montessori

Ambasador Hasan Hasanov: o wpływach Islamu na kulturę Azerbejdżanu

O długiej historii kultury muzułmańskiej a także świeckich wpływach Islamu w Azerbejdżanie można by mówić wiele. 8 lutego o godz. 13.00 w siedzibie WSH, przy ul. Tragutta 61a, Ambasador Azerbejdżanu w Polsce – Pan Hasan Hasanov opowiedział o  historycznych  uwarunkowaniach Islamu, który nie jako religia, ale jako kultura mocno zakorzenił się w tradycji azerskiej społeczności, tworząc ważną część tożsamości jego obywateli.

W wykładzie uczestniczyli uczniowie klasy 2 Lb wraz z wychowawcą.

źródło i foto: http://wsh.pl/blog/2017/02/07/hasan-hasanov-o-wplywach-islamu-na-kulture-azerbejdzanu/

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum