dr Maria Montessori

Ekochallenge – Co Wasza szkoła może zrobić, aby być eko?

Zadaniem konkursowym jest nagranie przez grupę uczniów krótkiego filmu z odpowiedzią na pytanie konkursowe – „Co Wasza szkoła może zrobić, aby być eko?”. Konkurs rozpoczął się 14 października 2019 r. Jego zasady, oparte na wspólnym tworzeniu wideo promującego postawy ekologiczne, zachęcają uczniów do kreatywnej swobody i pracy w grupie. Jednocześnie inspirują do poszukiwań i pogłębiania wiedzy w zakresie ekologii oraz świadomego korzystania z energii elektrycznej, wody, wyboru opakowań i produktów. Wierzymy, że nawet sam udział w wyzwaniu wpłynie na postawy oraz codzienne nawyki uczniów.

Dla najlepszych czekają nagrody! Na autorów zwycięskich wideo czekają nagrody indywidualne – karty podarunkowe o wartości 200 zł do sklepów Komputronik oraz butelki filtrujące wodę.

Więcej informacji dostępnych u p. Michała Tarki

Regulamin konkursu

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum