dr Maria Montessori

Krajowe Biuro Wyborcze – konsultacje społeczne

Uczniowie liceum wzięli udział w konsultacjach społecznych organizowanych przez Krajowe Biuro Wyborcze. Celem konsultacji była analiza tekstu instrukcji która będzie umieszczona na karcie do głosowania w wyborach powszechnych. Grupa uczniów otrzymała podziękowania od KBW. Warto nadmienić, iż to właśnie licealiści z naszej szkoły  po przeanalizowaniu instrukcji dla wyborcy jako jedyni spośród szkół z całej Polski napisali wnioski zaprezentowane na konferencji organizowanej przez Krajowe Biuro Wyborcze w dniu 29 listopada 2016 roku.

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum