“Przestępczość zorganizowana” – Wykład Otwarty Krzysztofa Rutkowskiego

17 listopada o godz. 13.30 gościem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, w ramach cyklu Wykładów Otwartych, był Krzysztof Rutkowski – detektyw, polityk, przedsiębiorca. Publiczności znany jako współtwórca programu „Detektyw” w telewizji TVN . W spotkaniu udział wzięli studenci, uczniowie i mieszkańcy Radomia .

Krzysztof Rutkowski – Były poseł na sejm RP, Poseł do Parlamentu Europejskiego. Biuro detektywistyczne prowadzi od 27 lat. Rozpoczął działalność na terenie Wiednia. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w zakresie spraw związanych z odzyskaniem kradzionych samochodów, ustaleniem sprawców porwań z okupem, odzyskaniem uprowadzonych za granicę matek i dzieci i innych. Prowadzi sprawy na całym świecie. Bohater wielu filmów dokumentalnych wyprodukowanych i emitowanych przez telewizje na całym świcie. Współautor trzech książek. Prowadzi rozległą działalność charytatywną. Żywa legenda RP walki z przestępczością zorganizowaną.

źródło: „Przestępczość zorganizowana” – Wykład Otwarty Krzysztofa Rutkowskiego

W Wykładzie Otwartym wzięli udział uczniowie klasy 1 Lb wraz z opiekunami.