dr Maria Montessori

Spotkanie Wielkanocne społeczności szkolnej

12 kwietnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole Spotkanie Wielkanocne. Jak co roku, zebraliśmy się w okresie przedświątecznym, aby wspólnie spędzić tej wyjątkowy czas. Z tej okazji uczniowie kl. II liceum we współpracy z uczniami klasy III gimnazjum, pod opieką p. Beaty Opałki oraz p. Doroty Szymaniak, przygotowali prezentację związaną z tradycjami świątecznymi w Polsce i na świecie. Następnie wysłuchaliśmy pieśni “Zwycięzca śmierci” w wykonaniu laureata Konkursu Recytatorskiego – Jakuba Kierasińskiego przy akompaniamencie akordeonu (Dawid Jasiński). Uwieńczeniem spotkania były uroczyste słowa księdza Karola Warchoła, p. dyrektor Anny Maciejewskiej i Samorządu Szkolnego z życzeniami zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum