dr Maria Montessori

Techniki manipulacji i wpływu społecznego

W dniu 27 stycznia uczniowie klasy I i II wzięli udział w wykładzie: Techniki manipulacji i wpływu społecznego. Zajęcia poprowadził  – dr Paweł Nowak, psycholog i wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Uczniowie poznali typy technik manipulacyjnych na praktycznych, wziętych z życia przykładach. Omówiono również formy wpływu społecznego na zachowanie człowieka. Każdy z uczniów miał możliwość wypowiedzenia się, podania przykładu omawianego przypadku oraz wywnioskowania w jaki sposób możemy bronić się przed konkretnym typem manipulacji.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum