dr Maria Montessori

The Big Challenge

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z pytaniami prestiżowego Europejskiego konkursu “The Big Challenge”. W konkursie wzięli udział uczniowie z siedmiu krajów Europy. Z naszej szkoły wystartowali uczniowie klasy 1LB. Na każdego uczestnika czeka drobny prezencik. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie  The Big Challenge  to  internetowy konkurs języka angielskiego dla uczniów w wieku 10-17 lat. Celem konkursu była motywacja i inspiracja uczniów do nauki z wykorzystaniem technologii ICT. Nauczyciel prowadzący p. Natalia. Oczekujemy na wyniki.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum