dr Maria Montessori

Weź nie hejtuj, chodź się przytul

Nasze liceum współpracuje z kilkoma uczelniami w Radomiu i w Polsce. Bardzo cenimy sobie tę współpracę i cieszą nas zaproszenia na ważne wydarzenia, konferencje i warsztaty. Po dwuletniej przerwie rusza cykl spotkań z naszymi uczelniami partnerskimi.

W maju wzięliśmy udział w warsztatach o charakterze profilaktyczno-wychowawczym, które zorganizowała Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu. Kadra naukowa uczelni, zaproszeni goście mówili o tym komu i dlaczego szkodzi hejt, o szacunku w Internecie, o tym jak przestrzegać bezpieczeństwa w domu, w szkole i w Internecie. Policjanci zwracali uwagę na to co według przepisów prawa jest hejtem i mową nienawiści.

Braliśmy udział w bardzo ważnych i pouczających warsztatach, które dopełniły na koniec bieżącego roku szkolnego, nasze własne działania profilaktyczne w temacie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Ważne dane kontaktowe!

·        Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (www.116111.pl) lub  tzw. Niebieska Linia: 801 120 002

·        Radomski Okręgowy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem znajduje się przy ul. Mireckiego 3/3. Kontakt pod numerem telefonu 530 851 852.

Wydarzenie ze strony szkoły zorganizowała nasza Pani pedagog.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum