dr Maria Montessori

Z dziennika naukowego Liceum Montessori

Maj to miesiąc egzaminów i wyboru ścieżki kariery. Maturzyści przystąpili już do egzaminu dojrzałości i oczekują na wyniki. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest podjąć decyzje w sprawie wyboru studiów i dalszej drogi zawodowej. A może zostać w rodzinnym mieście i studiować filologię angielską?

23. maja br. odwiedziliśmy Wydział Filologiczno – Pedagogiczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego, a Pani adiunkt, dr Ewa Klęczaj – Siara poprowadziła dla nas interesujący wykład i zajęcia lingwistyczne z zakresu kulturoznawstwa amerykańskiego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Ćwiczyliśmy język angielski, zyskaliśmy wiedzę i może ktoś z nas zdecyduje się na studia lingwistyczne, a potem zacznie rozwijać swoją karierę naukową?

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum