dr Maria Montessori

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Drodzy uczniowie! Dobiegł końca kolejny rok mniej lub bardziej wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Dziękujmy Wam za ten rok szkolny, pełen wzruszeń, radości, ale też i trudnych chwil. Pokazaliście, że potrafimy być razem, gdy się bawimy, ale i w trudnych momentach, gdy się smucimy.

Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Dziękując wszystkim za wspólną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas, życzymy Wam, aby wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum