WYKŁAD MIĘDZYNARODOWY Ambasador Indii – Ajay Bisaria „Odrodzenie gospodarcze Indii „ WSH 06.04.2016r.

„Indie jako samodzielne Państwo istnieją od 69 lat . Są największą demokracją na świecie . Ponad 700 milionów zarejestrowanych wyborców- więcej niż łączna populacja Unii Europejskiej i USA” – tymi słowami Ambasador Indii- Ajay Bisaria- rozpoczął wykład na temat „Odrodzenia gospodarczego Indii”.

Głównym celem wydarzenia było przedstawienie przybyłym gościom obecnego etapu rozwoju Indii oraz prezentacja gałęzi gospodarki, których rozwój planowany jest w najbliższych latach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. studenci, uczniowie szkół średnich , przedstawiciele środowisk naukowych, , a także przedstawiciele lokalnej społeczności (…)

źródło: Ambasador Indii – Ajay Bisaria „Odrodzenie gospodarcze Indii „

W wykładzie uczestniczyli uczniowie naszego liceum wraz z opiekunami.