dr Maria Montessori

Finał konkursu „Orzeł Biały – nasza duma”

Wicemarszałek Senatu Senator Rzeczpospolitej Polskiej Adam Bielan zaprosił uczniów naszej szkoły na uroczysty finał okręgowego etapu konkursu „Orzeł Biały – nasza duma” organizowanego w regionie radomskim przez Kancelarię Senatu we współpracy z Senatorem RP Adamem Bielanem, który odbył się w dniu 20 marca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Małęczynie. Podczas uroczystości zostali wyłonieni finaliści konkursu w kategorii: szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa. Uczennica  naszej szkoły  Zuzanna Chabros  pod opieką pani Moniki Wężyk  otrzymała wyróżnienie w kategorii szkoły ponadpodstawowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum