dr Maria Montessori

X RADOMSKI FESTIWAL NAUKI

POSŁUCHAJCIE

POSŁUCHAJCIE CO ZAMIERZAMY W TYM ROKU

X Radomski Festiwal Nauki – Naukowe inspiracje

Nauka jest super! Przekonaj się sam! 
Radio Plus Radom

X Radomski Festiwal Nauki – Naukowe inspiracje odbył się 20 marca w Radomiu. Festiwal organizował Authorised Centre British Education – Cambridge Science Assessment oraz Szkoła Dwujęzyczna im. Marii Montessori w Radomiu. Impreza odbyła się od godz. 9 do 11 w siedzibie szkoły przy ul. R. Traugutta 34. Na spotkanie z nauką zapraszała Anna Maciejewska, dyrektor Szkoły Dwujęzycznej im. Marii Montessori   International Programme

O programie Festiwalu Nauki mówi Karolina Kozicka, koordynatorka X Radomskiego Festiwalu Nauki, nauczyciel jęz. angielskiego   Dwujęzycznie z Montessori

Program X Radomskiego Festiwalu Nauki obejmował: godz. 9- oficjalne rozpoczęcie, godz. 9. 15- rozpoczęcie warsztatów: Kraj Kwitnącej Wiśni, Warsztaty kulturoznawcze połączone z degustacją potraw, Warsztaty językowe, Edukację przyrodniczą. O godz. 10. 40 – rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród, godz. 11 – zakończenie festiwalu.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum