dr Maria Montessori

List do królowej 21.05,2016r.

W dniu 21.05. 2016 roku w liceum  odbył się Dzień  Brytyjski. Tym razem uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach  korespondencji dyplomatycznej w języku angielskim.Licealiści poznali zasady pisania listu półoficjalnego do monarchy. Opiekę w zakresie poprawności językowej sprawowali nauczyciele języka angielskiego. Koordynatorami warsztatów były Panie Małgorzata Tatar i  Marzena Wojciechowska.

 Dzień Brytyjski poświęcony był panującej od ponad pół wieku królowej Elżbiecie II, która 21 maja obchodziła 90 urodziny. Z tej okazji licealiści napisali list gratulacyjny do królowej, który został wysłany. Czekamy na odpowiedź?

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum