dr Maria Montessori

PERSPEKTYWY 2024 – RANKING OGÓLNOPOLSKI

Szanowni Państwo!

Od wielu lat nasze Liceum osiąga wysokie notowania w rankingu najlepszych liceów w Polsce. Z radością informujemy, że dzięki wysokim wynikom maturalnym, nasze liceum zostało ponownie wyróżnione prestiżową nagrodą Brązowej Tarczy jakości w rankingu  „Perspektywy” Najlepszych Liceów w Polsce w roku 2024. Gratulujemy ponownie przy tej okazji naszym ubiegłorocznym absolwentom i życzymy obecnym maturzystom podobnych sukcesów. W tym roku szkolnym obchodzimy 15 – lecie naszego Liceum. Cieszymymy się, że wynik wpisuje się w jakość edukacji w naszej szkole.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum