Kolędujmy Razem – Wigilia 2023

W poniedziałek, 18 grudnia 2023 roku, szkoła ożyła magią świąt podczas wyjątkowego popołudniowego spotkania zatytułowanego “Kolędujmy Razem – Wigilia 2023”. To świąteczne wydarzenie przywróciło w naszym szkolnym środowisku ducha wspólnoty, ciepła i radości.

Centralnym punktem programu były tradycyjne kolędy, które w tym roku zyskały dodatkowy wymiar dzięki akompaniamentowi gitarowemu. Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście wspólnie śpiewali najpiękniejsze polskie kolędy, również przy akompaniamencie gitary. Wszystko to tworzyło wyjątkową atmosferę, która wniosła nas w magiczny nastrój nadchodzących świąt.

Jednym z poruszających momentów był “Taniec Aniołów”. Dzieci ubrane w piękne stroje, prezentowały uroczy taniec, przypominając nam o niebiańskim pięknie świąt Bożego Narodzenia. To było nie tylko widowisko artystyczne, ale również wyraz radości i niewinności, które towarzyszą temu wyjątkowemu okresowi.

Nie tylko dźwięki, ale również gesty dobroczynności wypełniły sale szkolne w trakcie licytacji. Przedmioty przekazane przez hojnych sponsorów oraz dzieła sztuki wykonane przez utalentowane dzieci znalazły nowych właścicieli. Licytacja nie tylko dostarczyła chwil emocji, ale przede wszystkim przyczyniła się do zbierania funduszy na cele wspierające sportowe talenty, co sprawiło, że spotkanie miało wymiar nie tylko artystyczny, ale również społeczny.

Niech to spotkanie pozostanie w sercach wszystkich uczestników jako wyjątkowa chwila jedności i radości.