dr Maria Montessori

Start do kariery 8.06.2016r.

8 czerwca 2016 roku do naszej szkoły przyjechała przedstawicielka projektu START  DO KARIERY. Program ten to cyklicznie realizowana akcja, której organizatorem jest firma Gumtree – właściciel serwisu bezpłatnych ogłoszeń Gumtree.pl. Honorowy patronat nad tymże projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Inicjatywa ma na celu aktywizację zawodową młodych ludzi poprzez dostarczenie im niezbędnej wiedzy merytorycznej oraz realnych narzędzi, pozwalających sprawnie wejść na rynek pracy.

Przedstawicielka serwisu Gumtree, która odwiedziła naszą szkołę przekazała wiedzę o tym, jakie informację należy zamieszczać w swoim CV, czym wolno się chwalić a czego nie powinniśmy pisać w życiorysie, jak powinny wyglądać profesjonalnie sporządzone dokumenty aplikacyjne i jakich błędów nie należy popełniać.

Młodzież wzięła czynny udział w warsztatach sporządzając swoje własne CV.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum