dr Maria Montessori

Tydzień Noblowski 2022

Od 3 października do 10 października uczniowie uczestniczyli
w wydarzeniu Tydzień Noblowski 2022. W trakcie zajęć lekcyjnych prezentowane były biogramy i osiągnięcia naukowe tegorocznych Noblistów z takich dziedzin jak: fizjologia i medycyna, chemia, literatura, Pokojowa Nagroda Nobla, Nagroda Banku Szwecji z dziedziny ekonomii. Mamy nadzieję, że zaprezentowane sylwetki Noblistów oraz ich naukowe dokonania zachęcą młodych ludzi do tego, by nauka stała się dla młodzieży pasją i stanowiła satysfakcję ze zgromadzonej wiedzy.
Pamiętajcie, że każda pasja przynosi satysfakcję, a czasami nawet Nobla!

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum