dr Maria Montessori

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022

„Nauczyciel… to doradca, idol, często przyjaciel.
Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi.
Jednakże energia, która tę łódź napędza,
musi pochodzić od uczących się.”
                                        TAYLOR MACKENZIE

Dzień, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela świętowaliśmy bardzo uroczyście. Było widowisko artystyczne przygotowane przez teatr działający w szkole w ramach zajęć Inspiratorium Teatralnego. Były życzenia, uśmiech i tort od Samorządu uczniowskiego. Po oficjalnej uroczystości, nauczyciele i uczniowie spotkali się w szkolnej Cafeterii i wspólnie próbowali słodkości. Jesteśmy fajną społecznością szkolną!

Serdecznie dziękujemy naszym artystom, opiekunowi samorządu, Samorządowi uczniowskiemu, uczniom i rodzicom. Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy satysfakcji z pracy, zdrowia, cierpliwości, uśmiechu i pasji!

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum