WYBUCHOWA NAUKA W SZKOLE – ZOBACZ ARTYKUŁ RADIO PLUS RADOM

Hist2VIII RADOMSKI FESTIWAL NAUKI 21 MARCA 2016r

Już po raz 8. od był się Radomski Festiwal Nauki. W Gimnazjum Językowym im. Unii Europejskiej uczniowie pokazali praktyczne oblicze edukacji.

„Kreatywna Edukacja” – takie hasło przyświecało uczestnikom i organizatorom warsztatów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była sala chemiczna, historyczna, astronomiczna i matematyczna.

Wybuchowo było w sali chemicznej. Tam uczniowie przygotowali szereg różnego rodzaju eksperymentów.

W sali historycznej oprócz ciekawostek, uczniowie mogli zobaczyć, jak wyglądały stroje z różnych epok.

Niespodziewanie, najwięcej emocji wzbudziły warsztaty matematyczne „Zabawa Liczbami”.

Źródło i link do artykułu: WYBUCHOWA NAUKA W SZKOLE