Życzenia Wielkanocne

Z okazji Wielkiej Nocy chcielibyśmy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności!

Dla naszych szanownych uczniów: Życzymy Wam radosnych i pogodnych świąt Wielkanocnych, pełnych uśmiechu i wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Niech te dni przynoszą odrobinę odpoczynku po intensywnym okresie nauki, a także czas na refleksję i nabranie nowej energii do dalszych wyzwań.

Dla rodziców: Składamy serdeczne życzenia spokoju, harmonii i radości w rodzinnych zaciszu. Niech Wielkanoc będzie dla Was czasem wspólnego celebrowania, budowania więzi oraz wzajemnej bliskości. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie, jakim obdarzacie naszą szkołę.

Dla nauczycieli i pracowników szkoły: W tym wyjątkowym czasie pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Waszą pracę, zaangażowanie i profesjonalizm, które codziennie wkładacie w edukację i rozwój naszych uczniów. Niech te święta przynoszą Wam zasłużony odpoczynek, wspaniałe chwile w gronie najbliższych oraz inspirację do dalszego doskonalenia swojej pracy.

Niech Wielkanoc będzie dla nas wszystkich czasem nadziei, radości i wzajemnej życzliwości. Życzymy Wam wszystkim Wesołego Alleluja!