dr Maria Montessori

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klasa maturalna

Wspaniałe wydarzenie już za nami! Z dumą i wzruszeniem pożegnaliśmy nasze drogie maturzystki i maturzystów, którzy ukończyli ostatni etap swojej szkolnej podróży. Zakończenie roku szkolnego dla naszych absolwentów to nie tylko koniec pewnego okresu, ale także początek nowych wyzwań i możliwości.

Patrząc wstecz, nie możemy nie podziwiać Waszego zaangażowania, determinacji i ogromnego wkładu w życie naszej społeczności szkolnej. Wasze osiągnięcia i rozwój przez te lata są dla nas niezmiernie inspirujące. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was jest gotowy na podjęcie kolejnych kroków w życiu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za Waszą pracę, zaangażowanie i niezapomniane chwile, które razem z Wami przeżyliśmy. Wasza obecność w murach naszej szkoły była nie tylko zaszczytem, ale także niezwykłą przyjemnością.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze na egzaminach maturalnych oraz w dalszej drodze życiowej.

Jesteśmy dumni, że byliśmy częścią Waszej drogi i czekamy z niecierpliwością na Wasze kolejne sukcesy!

Z wyrazami szacunku,
Zespół Pedagogiczny oraz Społeczność Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu

Zapraszamy na wywiady radia Plus z wicedyrektor:

oraz maturzystami:

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum