dr Maria Montessori

Bal II RP POD PATRONATEM RADY RODZICÓW

 

 

 

 

 

 

 

100 lat Niepodległości to element zadumy i szczęścia z wolności.
Nasze Angielskie Liceum Dwujęzyczne im. Marii Montessori
wspólnie ze Stowarzyszeniem IREiSO i pod patronatem Rady Rodziców  przygotowało przecudowny Bal II RP. Przybyli seniorzy, rodzice i uczniowie, a także radio Plus. W kawiarence „BODO” można było posłuchać muzyki, wypić dobrą kawę i zjeść dobre ciastko. Stowarzyszenie realizuje cele statutowe i tu wpisała się integracja międzypokoleniowa. Na balu obowiązywał strój II RP czyli lata 20 i 30… my ,nauczyciele i CUDOWNA mama. Cała szkoła to rodzina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobaczcie naszą galerię.

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum