dr Maria Montessori

Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada

10 listopada, nasza szkoła zamieniła się w miejsce pełne emocji, dumy i patriotyzmu. Z okazji Święta Niepodległości Polski zorganizowaliśmy niezapomnianą uroczystość, która połączyła naszą społeczność w jednym wielkim akcie szacunku i miłości do Ojczyzny.

Atmosferę wypełniała powaga i duma związane z tym historycznym dniem. Podczas uroczystości nie zabrakło również symbolicznych elementów, takich jak biało-czerwone flagi.

Pieśni patriotyczne, rozbrzmiewały w sali, przypominając nam o sile narodowej jedności i wspólnej historii. Dzieci, ubrane w biało-czerwone stroje, emanowały dumnym polskim duchem, który zagościł w każdym z nas.

Na koniec uroczystości nadszedł moment, na który wszyscy czekali z niecierpliwością – taniec z flagami. Dzieci tańczyły synchronicznie, trzymając w dłoniach biało-czerwone flagi, tworząc widowiskową kompozycję barw narodowych. To był nie tylko piękny spektakl wizualny, ale również wyraz szacunku dla symboli narodowych.

Uroczystość z okazji 11 listopada w naszej szkole była nie tylko wyjątkową lekcją historii, ale także chwilą, która połączyła naszą społeczność w miłości do Ojczyzny. Święto Niepodległości to czas, aby z dumą spojrzeć w przeszłość i z nadzieją patrzeć w przyszłość, wierząc w siłę jedności i patriotyzmu.

https://youtube.com/watch?v=awuKxw8nKEA%3Fsi%3DTqluLxJLnNQLeqKX
PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum