dr Maria Montessori

Jubileusz 15-lecia Szkoły Dwujęzycznej im. Marii Montessori oraz 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej

Drodzy Przyjaciele i Współpracownicy Szkoły Dwujęzycznej im. Marii Montessori,

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce niedawno w naszej szkole. W dniu 10 października, w uroczysty sposób, obchodziliśmy nie tylko jubileusz 15-lecia naszej placówki, ale także uczczenie 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej.

Ten wyjątkowy dzień był pełen emocji, radości i dumy. Nasza szkoła, od samego początku, stawiała sobie za cel inspirowanie młodych umysłów, rozwijanie ich potencjału oraz promowanie wartości edukacji opartej na metodach Marii Montessori. Dziesięciolecia pracy, zaangażowania nauczycieli, uczniów i rodziców zaowocowały tym, że możemy dziś świętować 15 lat istnienia Szkoły Dwujęzycznej im. Marii Montessori.

Podczas uroczystości jubileuszowej mieliśmy przyjemność gościć wielu wspaniałych ludzi, którzy odegrali ważną rolę w historii naszej szkoły. Wśród nich byli nasi absolwenci, którzy dzielili się swoimi wspomnieniami i sukcesami, a także dumni rodzice i nauczyciele, którzy tworzą wyjątkową społeczność edukacyjną.

Ponadto, z okazji 250-lecia Komisji Edukacji Narodowej, przygotowaliśmy występy artystyczne. Uczniowie zaprezentowali historię edukacji w Polsce oraz zaśpiewane na żywo utwory muzyczne.

W trakcie obchodów, mieliśmy także okazję przypomnieć sobie o wyjątkowej postaci Marii Montessori oraz o jej wpływie na rozwój nowoczesnych metod nauczania, które wciąż kształtują naszą szkołę.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej placówki przez te lata. To dzięki Waszej pracy i oddaniu możemy kontynuować misję Marii Montessori i dążyć do doskonałości w edukacji.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne piękne lata współpracy i rozwoju Szkoły Dwujęzycznej im. Marii Montessori. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie!

Zapraszamy do galerii

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum