dr Maria Montessori

AMNESTY INTERNATIONAL – MARATON PISANIA LISTÓW

Cyklicznie, 10 grudnia nasza szkoła uczestniczy w Maratonie Pisania Listów, którego głównym organizatorem jest Amnesty International, a współorganizatorem w Radomiu, WSH. Data tego wydarzenia – 10 grudnia, nie jest wybierana przez nas przypadkowo, bo w tym dniu obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka.
Maraton to wydarzenie, które mobilizuje ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawiania się naruszeniu praw człowieka. W tym roku, uczniowie pisali listy w obronie praw młodych ludzi z Kanady, Chin, Egiptu, Grecji, Iranu, Meksyku, Nigerii, Filipin, Sudanu Południowego i Białorusi. Napisanych zostało 109 listów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w obronę praw człowieka.
PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum