dr Maria Montessori

I MIEJSCE W KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

IMG_1114 IMG_1101 IMG_1108
IMG_1118
IMG_1112

20151204_122119(0)

I MIEJSCE  W KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

30.11.2015r. odbył się finał konkursu “Threats of Today’s Europe” zorganizowanego przez II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu. Zadaniem uczestników było napisanie artykułu na podany temat w języku angielskim. Konkurs swoim patronatem objął Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, który weryfikował wszystkie prace. Do finału zakwalifikowano 17 prac z różnych szkół ponadgimnazjalnych. Prace zostały ocenione pod względem pomysłowości, błyskotliwości, oryginalności, wieloaspektowego podejścia do tematu i spojrzenia na sytuację Europy okiem młodego człowieka. Wyłoniono trzech zwycięzców a sześć prac wyróżniono. Ogromnie nam miło, że uczniowie naszej szkoły zajęli I i III miejsce w finale. Są to uczniowie klasy 2 Lb: Jagoda Tyczyńska (I miejsce) oraz Igor Hernik (III miejsce), wyróżnienie otrzymała praca Aleksandry Janikowski z kl. 3 Lb. Organizatorem i opiekunem konkursu w naszej szkole była mgr Iwona Rembowska. Prace finałowe zostaną opublikowane na stronie RODoNu.

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum