PRELEKCJA – DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE

Stop dopalaczom

W naszej szkole odbyły się wykłady o niebezpiecznych środkach odurzających. Prezentację przygotowała Policja i jej przedstawiciele zaprezentowali ją wszystkim uczniom.

W ramach realizacji programu profilaktycznego „Dopalacze kradną życie” szkolny teatr „Na Teczkach” wystawił inscenizację pt. „Stop dopalaczom”. Uczniowie   stanęli „pod murem” – przed dylematem związanym z brakiem asertywności.

Finalnie widzowie (uczniowie i nauczyciele) podjęli decyzję o podpisaniu paktu społecznego przeciw dopalaczom.

W wydarzeniu wzieli udział uczniowie gimnazjum, liceum i technikum.

IMG_1105IMG_1135IMG_1123

źródło: policja.radom.pl

19 października godzina 10.30 odbędzie się prelekcja -Dopalacze- prosimy o punktualność sala konferencyjna