dr Maria Montessori

Wolontariat – Spotkanie z Afryką UGANDA ,,Zbudujmy świat, w jakim sami chcielibyśmy żyć”

24 września odwiedziła nas pani Beata Niewczas – koordynatorka i wolontariuszka Fundacji Window of Life. Na spotkaniu licealiści wysłuchali fascynujących opowieści o Ugandzie, o tym, że Afryka to miejsce pełne kontrastów.- lekcja geografii w praktyce. Pani Beata opowiadała jak zostać wolontariuszem, jak zmieniać świat i spełniać swoje marzenia. Jak nie poddawać się, jeśli napotykamy przeszkody w naszym życiu, bo marzenie są po to, żeby je spełniać.

Serdecznie dziękujemy pani Beacie i inicjatorce spotkania pani Klaudii Banaszkiewicz!

,,Spotkaniem z Afryką” zaczynamy cykl wydarzeń, które będą się odbywać raz w miesiącu. Czeka nas jeszcze wiele spotkań z fascynującymi ludźmi i opowieściami, które dotyczyć będą różnych dziedzin nauki, sztuki …Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich, tych których interesuje poznawanie, uczenie się i miłe spędzanie czasu.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum