dr Maria Montessori

XV Dzień Papieski – Jan Paweł II – patron rodziny.

16 października 2015r. obchodziliśmy w naszej szkole XV Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – patron rodziny. Cała społeczność szkolna wzieła udział w Mszy Świętej w Katedrze pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny.  Po powrocie do szkoły uczniowie uczestniczyli w inscenizacji słowno – muzycznej z udziałem zaproszonych gości  z Radomskiego Seminarium Duchownego którzy przedstawili materiały z pobytu Jana Pawła II w Radomiu podczas pielgrzymki w 1991 roku. Następnie klasa 1 Lb wraz z wychowawcą p. Beatą Opałką przedstawili inscenizację lekcji o ciekawostkach związanych z naszym papieżem oraz o zabawnych sytuacjach świadczących o wspaniałym poczuciu humoru Jana Pawła II. Całość przeplatana oczywiście pięknymi pieśniami w tym “Barką” odśpiewaną przez całą społeczność szkolną. Serdeczne podziękowania należą się uczniom klasy 1 Lb oraz  uczennicom  gimnazjum które odśpiewały najpiękniejsze pieśni pod opieką p. Michała Tomaszewskiego. Nad przygotowaniem scenografii czuwał p. Michał Siczek.
Uroczystość została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski gimnazjum a w wydarzeniu wzięli  udział uczniowie gimnazjum, liceum oraz technikum.

IMG_1024IMG_0917IMG_0964

IMG_0986IMG_1022

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum