dr Maria Montessori

XVI Dzień Papieski – “Bądźcie świadkami miłosierdzia”

20 października 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole XVI Dzień Papieski pod hasłem “Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Cała społeczność szkolna wzięła udział w Mszy Świętej w Katedrze pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny.  Po powrocie do szkoły uczniowie uczestniczyli w inscenizacji słowno – muzycznej z udziałem zaproszonego gościa, księdza kapelana Wiesława Lenartowicza z Zakonu Rycerzy Kolumba. Gość specjalny opowiedział o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży, zagranicznych gościach przyjętych przez radomskie rodziny oraz o wspaniałej atmosferze tego wydarzenia.  Całość przeplatana była pięknymi pieśniami w tym “Barką” odśpiewaną przez całą społeczność szkolną. Serdeczne podziękowania należą się p. Małgorzacie Tatar i p. Ewie Wieczorek oraz  uczennicom  które odśpiewały najpiękniejsze pieśni pod opieką p. Michała Tomaszewskiego.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum