dr Maria Montessori

Cambridge Assessment English

24 kwietnia br.  w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie Cambridge Assessment English, dokumentu stwierdzającego, że nasza placówka przygotowuje i organizuje przeprowadzenie prestiżowego egzaminu z języka angielskiego. Certyfikaty językowe Cambridge uznawane są przez 20 tysięcy instytucji na całym świecie, w tym także przez wyższe uczelnie. Uczniowie naszej szkoły z powodzeniem przystępują do tego egzaminu. Warto zaznaczyć, że to już kolejny  Cambridge Assessment English. 
W liceum realizujemy Program Międzynarodowy Cambridge – IBO British Education Centre. Licencjonowany program nauczania składa się z komponentów wykładanych w języku angielskim. Beneficjenci programu uczą się m.in historii, geografii, nauk społecznych, kulturoznawstwa ( sztuka, literatura, film itp.) w języku Szekspira. Po więcej szczegółów zapraszamy na Dni Otwarte lub do sekretariatu szkoły.
Nasze liceum to:

Cambridge Assessment English, IBO Bristish Education, Dwujęzyczność, Laureat Europejskiego Znaku Innowacyjności w Nauczaniu Języków Obcych w Wymiarze Międzynarodowym przyznawanego przez Komisję Europejską.

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum