dr Maria Montessori

DLACZEGO LO MONTESSORI

Nasi uczniowie osiągają liczne sukcesy

Nic tak nas nie cieszy, jak sukcesy naszych licealistów. Uczniowie naszej szkoły wykazują się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności w olimpiadach oraz konkursach przedmiotowych, zdobywając liczne nagrody, wyróżnienia, indeksy wyższych uczelni, tytuły finalistów i laureatów.

Przyznano nam kilkukrotnie tarczę edukacyjnej jakości

Fundacja „Perspektywy” po raz dwudziesty drugi opublikowały ranking najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce. Wśród tysiąca wyróżnionych liceów ogólnokształcących jest nasze Liceum. Została nam przyznana tarcza edukacyjnej jakości

Nasi uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki egzaminu maturalnego

Wybierając szkołę, często zadajecie sobie pytanie: jaki tam jest poziom? Ale co to znaczy? Na te pytania odpowiadamy telefonicznie 513141430

Zdawalność egzaminu maturalnego w naszym Liceum jest 100%

Nasi Absolwenci dostają się na studia wyższe i kończą je z sukcesem

Przez lata w naszych murach wykształciliśmy wybitnych ludzi medycyny, prawa, nauki, sztuki  i wielu innych dziedzin, którzy z dumą podkreślają swój związek ze szkołą. Nasi Absolwenci spotykają się z uczniami Liceum w ramach spotkań z cyklu „A jednak warto…”.

Mamy bardzo dobre warunki lokalowe

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie

Tu Twój los jest w Twoich rękach

Każdemu uczniowi umożliwiamy osiągnięcie sukcesu na miarę jego możliwości, rozwijanie swoich zainteresowań, udział w wykładach z nauczycielami akademickimi (w ramach współpracy z wyższymi uczelniami).

Tu masz wpływ na życie szkoły

Uczniowie naszego Liceum są aktywni, angażują się w różne przedsięwzięcia edukacyjne, charytatywne, kulturalne i społeczne oraz organizują wspaniałe imprezy szkolne.

Ta szkoła daje wiele możliwości

Nasi uczniowie aktywnie angażują się między innymi w działalność: Szkolnego Koła Wolontariatu, Szkolnego Klubu Sportowego, Szkolnego Koła Szachowego oraz kół przedmiotowych.

To szkoła otwarta na świat

Tu nie tylko nauką żyje człowiek

Nasza szkoła to nauka, ale też życie towarzyskie. Tu możesz uczestniczyć w wycieczkach, wyjściach i różnych imprezach integracyjnych.

Droga Ósmoklasistko,
Drogi Ósmoklasisto,

Ta szkoła po prostu pasuje do Ciebie…
To może być Twoja szkoła…

 

 
 
 
 
 
 
 

Nie mamy możliwości spotkać się osobiście, ale jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.

NABÓR OD 15 CZERWCA

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum