dr Maria Montessori

DWUJĘZYCZNE LICEUM IM. MARII MONTESSORI – MATURZYŚCI NA BALU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystą część balu studniówkowego zakończył tradycyjny polonez, którego zatańczyło pięć par tegorocznych maturzystów. Dziewczęta w tym roku postawiły na długie, ciemne suknie. Maturzyści natomiast wybrali klasyczne rozwiązania, czyli granatowe garnitury i muszki w różnych kolorach. Nauczyciele i rodzice ze wzruszeniem obserwowali taniec w wykonaniu tegorocznych maturzystów, a sam występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po polonezie nastąpiła krótka przerwa na pamiątkowe fotografie i ciepły posiłek. Potem rozpoczęła się już mniej oficjalna część zabawy. Maturzyści chętnie tańczyli na parkiecie wraz ze swoimi nauczycielami. Grane były przede wszystkim zagraniczne utwory, choć czasem można było usłyszeć piosenki polskich wykonawców. Fantastyczna zabawa trwała przez długie godziny.

GALERIA

GALERIA1

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum