dr Maria Montessori

Muzeum im. Jacka Malczewskiego

25 października uczniowie klas pierwszej i drugiej liceum w ramach zajęć geografii nauczanej dwujęzycznie i języka angielskiego odwiedzili Muzeum im. Jacka Malczewskiego. Wystawa: “Królestwo bursztynu. Bursztyn bałtycki i żywice świata” była fascynującą przygodą w świat kopalnych żywic drzew iglastych. Uczniowie nie tylko zwiedzali wystawę, ale uczestniczyli w warsztatach tworzenia kopii bursztynów, wypełniali specjalne karty pracy w języku angielskim zatytułowane: ,, Geography- Geological Treasure”. Czekamy na recenzje wystawy w języku angielskim. Najlepszą recenzję zamieścimy na stronie naszej szkoły.

 

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum