dr Maria Montessori

PROFILAKTYKA – ZAWSZE RAZEM – MĄDRY WYBÓR NASTOLATKA

Szkoła realizuje Projekt Profilaktyczny finansowany w całości przez Gminę Miasta Radom dla uczniów w wieku 7-18 lat. W projekcie wezmą udział klasy 1 i 2 liceum realizując warsztaty plastyczne POSTER-LIFE

technika wykonania plakatu dowolna , format A1.

REKRUTACJA 27 LUTEGO 2017
Prowadzący warsztaty p.Beata Bernat

Rozwiązanie konkursu

W dniu 26 kwietnia 2017 r. został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej kreatywny plakat. Prace nawiązywały do tematu profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom oraz zachowaniom zagrażającym zdrowiu i życiu młodych ludzi.

 II miejsce zajęła Milena Kaczor kl. 1 Lb

I miejsce: Wiktoria Fałek kl. 1 Lb

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum