dr Maria Montessori

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 21 czerwca o godzinie 16.00. Spotykamy się wszyscy na placu szkolnym w galowych szkolnych strojach. Dziękujemy, że możemy świętować 10 lat istnienia Liceum Językowego i   osiągać bardzo wysokie wyniki w nauce. Najlepsi  uczniowie otrzymają jutro Stypendia Naukowe z ramienia Kapituły Stypendialnej. Gratulujemy Wam wyników w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych i rankingu szkół w naszym mieście, gdzie weszliśmy do najlepszych szkół w Polsce. Nominowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Maria D z klasy 2LB

życzymy bezpiecznych wakacji Wam i Waszym Rodzicom odpoczywajcie

Dyrekcja , Grono Pedagogiczne , Pracownicy Administracji

PATRONAT NAUKOWY MEDYCYNA – FILOLOGIA ANGIELSKAPATRONAT NAUKOWYCAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOLPROGRAM DWUJĘZYCZNY DLA LICEÓW SEKCJI POLSKO ANGIELSKIEJ ORE

Klub Szkół UNICEF

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – POSŁUCHAJ O NAS Aktualności Archiwum